SadeceMmo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SadeceMmo

asdasdasdasdasdasdsa

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kara Büyü Sura Gelişimi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kara Büyü Sura Gelişimi Empty Kara Büyü Sura Gelişimi 5/6/2013, 19:06

WizKhaLifa

WizKhaLifa
CO-ADMİN
CO-ADMİN

Bugün sizlere karabüyü hakkında bilgiler vericem karabüyü sura acıcak arkadaslar burayı okumadan geçmeseler iyi olur.Evet başlayalım.İyi Dinlemeler.

1-Skiller:Bi suranın olmazsa olmazı KARANLIK KORUMA skili eğer ben kasıcam diyorsanız bu skili acmanız iyi olacaktır.Yok beni baskası kasıcak ben vs atmayı seçiyorum diyorsanız ilk skili olarak ATES HAYALETİ'ni açarsanız sizin açınızdan iyi olacaktır.Bu skil suraların kalbidir ates hayaleti olmadan vslere girmeyin..Bi diğer skil için yani ikinci master yapılması gereken skil KARANLIK KÜRE'yi açmanız iyi olur.Seviyeniz yüksek olursa ve kritikli item olursa yüksek ihtimallerle kritik vurursunuz.Dördüncü olarak ATES VURUS skilini acın bu skil yüksek oranda vurabiliyor kritik az gelsede görüntüsü hoş bi skildir . Beşinci master olarak HAYALET VURUŞ'u açarsanız tadınmaz yenmez bi sura haline gelirsiniz.Diğer skilimiz zaten seviyeden dolayı açılamıyor.

2-Vsler:Vslerde suraların çok büyük avantajı vardırki bunlardan en büyük ikisi ATES HAYALETİ ve KARANLIK KORUMADIR.Bunlar oldugu sürece yatma oranınız çok az dereceye inecektir bu farkı sizlerde göreceksiniz.Sersemliğe karşı kalkanınız varsa durmayın hemen KARANLIK KÜRE'yi kullanın.Zaten canının yarısı gidecektir rakibinizin Zaten rakibin canı gittiği için HAYALET VURUS'skilinide atarsanız süper olur zaten ATES HAYALETİ'de devrede oldugu için %80 Düello sizindir.Geçelim statü dağılımına.

3-Statüuralarda en önemli statü SP olarak görülüyor.Siz 2SP 1HP olarak giderseniz farkı göreceksiniz.Tamamen kendi suramı anlatıyorum arkadaslar.SP fullendiğinde 2HP 1Dex gidin.Dex savunmanıza yardımcı olacaktır.Hp Fullendiğinde DEX'e yüklenin.Geçelim itemlereee.EN sevdiğim bölüm

4-İtemler:Bulabilirseniz kasılmak için yüksek ort.bi +9 Dolunay Kılıcı bulun +20 ort olursa iyi olur.Soğutma tası ve kritik tası basarsanız slotlara karsı atagınız oldukca güçlenecektir.65LVL bi suraysanız HORTLAK KILICI envanterinizden eksik olmasın.Savascı Ninja Sura taslarıda basarsanız süper olur.Efsun olarak 10 Yarı ve Zeka getirseniz dahi yeterdir.Güzel kritikler vurabilirsiniz.

Kolye olarak İnci kolye kullanmanızı tavsiye ederim neden derseniz Zeka veren bi kolyedir.Ve zekada suranın olmazsa olmazıdır.
Küpe olarak Kasmak isterseniz Abanoz Küpe tavsiye ederim.+54 Sura iseniz Düellolarda Cennetin gözü küpe idealdir.(İNCİ KOLYE GİBİ ZEKA VERİYOR.)Efsunlarda Hp KILIC savunması ve Çift El olsun Bıçakta gelirse ne ala size.

Ayakkabı olarak ANKA AYAKKABI idealdir.Bloklama verdiği için harika bi ayakkabıdır.Efsunları 2HP Kılıc Çİft Bıcak gelirse serverin en iyileri arasına gireceksinizdir

Kalkan olarak 61 Üstüyseniz 61 kalkanlarından kullanın.Değilseniz +6 +7 +8 +9 Siyah Yuvarlak Kalkan idealdir.Sersemletme olursa iyi olur.

Bilezik olarak Beyaz Altın Bİlezik idealdir.Kendinden Hp verdiği için Yarı insan ve Büyü getirirseniz efsun olarak harika bi bilezik olacaktır sevgili arkadaslarım.

Kask olarak bulursanız +9 Kale kask bulamazsanız +9 21 lvl kaskı idealdir.Yine olmazsa olmaz Yarı insan bonusu ve zehirlemeyide unutmayalım.

Gelelim zırha zırh olarak lvlinizin zırhını giyin.Tavsiyemdir 66 zırhı hariç zırha savunma basmayın nakit açısından.Diğer zırhlara 2K HP 1.5K HP gelirse iyi olacaktır.66 Zırhına efsun atmayı düşünürseniz 2k hp kılıc çift el bıcak gelirse yine en iyi zırh olacagına kanaat ediyorum.

5-Para Kasmaara kasmak karabüyü suralar için biraz zordur. +20 ortalamalı bi dolunay öldürücü darbe tası basılı olsun yeter.Metinlerden bosslardan slotlardan cıkartacagınız itemlerle gayet rahat para kasabilirsiniz.Yada kendinize MT2 Halk Dilinde Boss Char kasabilirsiniz.

ARKADASLAR SÖYLECEKLERİM BU KADAR SORULARINIZ OLURSA SORUN CEVAP VEREYİM. UNUTMAYIN SURALARDA ZEKA OLMAZSA OLMAZLARDAN BİRİSİDİR.SURALAR ZEKALIDIR... İYİ OYUNLAR İYİ FORUMLAR DİLERİM.

- WizKhaLifa - Farkıyla..!İyi Forumlar

afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]